po ngarkohet...

Type to search

Familja përcillet për në banesën e fundit

Aktualitet Kronikë Kryesore

Familja përcillet për në banesën e fundit

Ndaje me miqtë

Një familje e tërë u shua nga tërmeti i 26 nëntorit.

Babai Eduard Reçi, 54 vjeç, nëna Dolora Reçi, 49 vjeç, vajza Kristi Reçi, 25 vjeç, dhe djali Klaus Reçi, 21 vjeç, do të dërgohen në banesën e fundit pas mesditës.

Familja me origjinë nga Mirdita humbi jetën në rrënojat e banesës së tyre në Durrës.