po ngarkohet...

Type to search

Tjetër tërmet në Shqipëri, zhvendoset epiqendra

Aktualitet Kryesore

Tjetër tërmet në Shqipëri, zhvendoset epiqendra

Ndaje me miqtë

Një tjetër tërmet ka rënë pak më parë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter.

Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë.