po ngarkohet...

Type to search

Tronditet Durrësi, plagosje me armë pranë autostradës

Kronikë

Tronditet Durrësi, plagosje me armë pranë autostradës

Ndaje me miqtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Durrës, zonën e ish-kënetës ka pasur të shtëna me armë zjarri, dhe për pasojë dyshohet që të jenë plagosur disa persona.

Një prej personave të plagosur, që është dërguar drejt spitalit është Julian Meçaj, pjesë e bandës së Lulzim Berishës.

Burime bëjnë me dije se të shtënat kanë nisur në rrugën dytësore të Maminasit, ndërsa policia ende nuk ka detaje për ngjarjen.

Mësohet se Meçaj është ndjekur nga një mjet, dhe është qëlluar teksa ka qenë duke ecur me makinën e tij.

Vijon…