po ngarkohet...

Type to search

Zhduken vëlla e motër të mitur, mister rrethanat e ngjarjes

Kosova Kronikë

Zhduken vëlla e motër të mitur, mister rrethanat e ngjarjes

Ndaje me miqtë

Dy të mitur kanë humbur kontaktet me familjen në Hajvali të Kosovës.

Prindërit kanë kërkuar ndihmën e policisë, pasi fëmijët e tyre ishin larguar në drejtim të paditur dhe nuk janë kthyer në banesë.

“Dy ankuesit një femër dhe një mashkull shqiptar kane raportuar se dy fëmijët e tyre të mitur një femër dhe mashkull janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre”, njofton policia.

Ndërkohë blutë raportojnë se kanë nisur hetimet dhe kërkimin për gjetjen e dy të rinjve.