po ngarkohet...

Type to search

Aksident në Malësinë e Madhe, 4 të plagosur

Kronikë

Aksident në Malësinë e Madhe, 4 të plagosur

Ndaje me miqtë

Një aksidenti është regjistruar në Vrake të Malësisë së Madhe dhe për pasojë 4 persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se të plagosurit, të cilët janë në gjendje të rëndë, janë transportuar në spitalin e Shkodrës.

Aksidenti ndodhi nga përplasja e dy automjeteve. Identiteti i tyre nuk dihet ende.