po ngarkohet...

Type to search

Sergio Ramos do të largohet nga Real Madrid?

Futboll

Sergio Ramos do të largohet nga Real Madrid?

Ndaje me miqtë

Sergio Ramos është duke menduar largimin nga Real Madrid.

Sipas sportives spanjolle “AS”, 33-vjeçari mund të largohet për shkak të disa përplasjeve me drejtuesit e klubit.

Mendohet se problemi i qendërmbrojtësit është me Presidentin e klubit, Florentino Perez, me të cilin ka pasur një debat të fortë në dhomat e zhveshjes mbrëmjen e 5 marsit, pas eliminimit të Real Madrid nga Ajax, në Champions League.

“Kam dhënë maksimumin për këtë klub dhe për ty, por nëse do, më paguaj dhe unë iki”, është shprehur Ramos.