po ngarkohet...

Type to search

Sinoptikanët: Moti do hapet, por temperaturat do të bien

Aktualitet Kryesore

Sinoptikanët: Moti do hapet, por temperaturat do të bien

Ndaje me miqtë

Dëbora zbardhi sot edhe malin e Dajtit. Atje shumë shpejt shkuan ata që donin të bënin një foto. Sinoptikanët thonë se nesër temperaturat do të ulen sërish dhe vetëm në fillimin e javës qe vjen do ketë një rritje te temperaturave.

Ndjekim kronikën e përgatitur nga gazetarja Kristi Gongo…