po ngarkohet...

Type to search

VIDEO/ Refuzojnë t’i bëjnë frymëmarrje nga frika e koronavirusit, kinezi vdes në rrugë

Uncategorized

VIDEO/ Refuzojnë t’i bëjnë frymëmarrje nga frika e koronavirusit, kinezi vdes në rrugë

Ndaje me miqtë

Një kinez, që pësoi atak kardiak, humbi jetën përpara një restoranti në Sidnei të Australisë.

Kalimtarët dhe të pranishmit refuzuan që t’i bëjnë frymëmarrje nga frika e koronavirusit.

Mjekët thanë se e gjetën trupin e tij të pajetë.

Në Australi janë shënuar shtatë raste me koronavirus. Ndërkohë që kjo situatë ka shtuar sulmet raciste ndaj kinezëve.