po ngarkohet...

Type to search

Zjarrvënie e qëllimshme, digjet makina e avokatit në mes të kryeqytetit

Aktualitet

Zjarrvënie e qëllimshme, digjet makina e avokatit në mes të kryeqytetit

Ndaje me miqtë

Dy mjete të tipit ‘Volkswagen Passat’ dhe “Golf 6′ janë djegur në afërsi të shkollës ‘Vasil Shanto’ në Tiranë.

Sipas policisë makinat janë në pronësi të avokatit Loren Liço, djali i gjyqtares Marjana Liço dhe shtetasit Bardhyl Barkaj.

Policia ka sekuestruar në vendngjarje një bidon me benzinë dhe kamerat filmike, ndërkohë që raportohet se ende nuk ka të ndaluar për ngjarjen.

Në kamerat filmike është fiksuar një person, i cili shihet duke iu hedhur benzinë dy automjeteve.

Etiketime: